Strona: Rozstrzygnięcie XXVI edycji konkursu autorskiego artykułów opublikowanych na łamach czasopisma "Inżynieria i Budownictwo. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2021-12-22

Został rozstrzygnięty dwudziesty szósty coroczny konkurs autorski dotyczący artykułów opublikowanych na łamach czasopisma „Inżynieria i Budownictwo". Rada Programowa Czasopism i Wydawnictw PZITB oraz Kolegium Redakcyjne „Inżynierii i Budownictwa" przyznają w nim nagrody za wyróżniającą się współpracę z redakcją w roku 2020. Informacja o przyznanych nagrodach i wyróżnieniach ukazała się w nr. 4/2021 czasopisma.

Prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski i dr inż. Zbigniew Plewako laureatami tegorocznej edycji.

Prezes Zarządu Rady Programowej  Czasopism i Wydawnictw PZITB oraz Kolegium Redakcyjnego „Inżynierii i Budownictwa" przekazała dyplomy uzyskane przez pracowników Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej, które zostały przekazane laureatom podczas Rady Wydziału.

Nagrodzeni zostali:

• prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski, który otrzymał wyróżnienie honorowe specjalne za wyróżniającą się współpracę z redakcją czasopisma „Inżynieria i Budownictwo" w roku 2020;
  • dr inż. Zbigniew Plewako, który otrzymał III nagrodę przyznaną przez Radę Programową Czasopism i Wydawnictw PZITB za artykuł: ,,Wzmocnienie zbiornika żelbetowego po awarii" (nr 4-5/2020).

Rada Programowa Czasopism i Wydawnictw PZITB oraz Kolegium Redakcyjne „Inżynierii i Budownictwa" wyraża serdeczne podziękowanie za przygotowanie interesujących publikacji przez pracowników Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej, a także ma nadzieję na dalszą współpracę autorską pracowników Wydziału z naszą redakcją.

Dyplom w konkursie dotyczącym wyróżniającej się współpracy z redakcją w 2020 roku Kolegium Redakcyjne "Inżynierii i Budownictwo" przyznało wyróżnienie honorowe specjalne za aktywną współpracę z redakcją laureatem został prof. dr hab. inż. Aleksander Kozłowski

Dyplom w konkursie autorskim artykułów wyróżniających się ujęciem tematyki i przydatnością praktyczną, opublikowanych na łamach miesięcznika „Inżynieria i Budownictwo" w roku 2020 Rada Programowa Czasopism i Wydawnictw PZITB przyznała III NAGRODĘ za artykuł pt. ,Wzmocnienie zbiornika żelbetowego po awarii" (nr 4-5/2020). Laureatem został dr inż. Zbigniew Plewako.

Licznik odwiedzin: 6819Unikalne odsłony z okresu 2022.05.12 - 2024.05.12