Strona: Ewaluacja – Spotkanie pracowników z Prorektorem ds. Nauki, prof. dr hab. inż. Grzegorzem Budzikiem / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2019-10-21

Ewaluacja – Spotkanie pracowników
z Prorektorem ds. Nauki, prof. dr hab. inż. Grzegorzem Budzikiem

16.10.2019 odbyło się spotkanie pracowników Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury z Prorektorem ds. Nauki prof. dr hab. inż. Grzegorzem Budzikiem. Spotkanie, zorganizowane przez Dziekana Wydziału  miało na celu omówienie zasad ewaluacji działalności naukowej. Prorektor Grzegorz Budzik przedstawił zmiany związane z wdrożeniem Ustawy 2.0 w Politechnice Rzeszowskiej oraz zaprezentował nowe zasady ewaluacji działalności naukowej. W tym kontekście podkreślił wzrost znaczenia dorobku pracowników Wydziału. Następnie, dr Monika Zub, dyrektor Biblioteki PRz, omówiła ewaluację w zakresie oceny dorobku publikacyjnego (wyliczania slotów, udziałów jednostkowych i wartości punktowej publikacji). Ostatnim punktem spotkania było wystąpienie Prodziekana ds. Nauki, dr hab. inż. Izabeli Skrzypczak, prof. PRz  nt. działalności naukowej prowadzonej przez pracowników Wydziału w odniesieniu do nowych zasad ewaluacji.

Mam nadzieję, że z zaangażowaniem włączą się Państwo w konkretne i weryfikowalne  działania związane z  procesem ewaluacji, działaniami na rzecz przyszłości Naszego Wydziału.

Wszystkich Państwa proszę o pełne zaangażowanie się w publikowanie swojego dorobku naukowego oraz kontynuowanie i podejmowanie kolejnych badań naukowych.

dr hab. inż. Marek Gosztyła, prof. nadzwyczajny Politechniki Rzeszowskie
Dziekan Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury