Strona: Zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa /AWiW/ na Politechnice Rzeszowskiej / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-03-25
, red.  mgr Ewa Jaracz - Katedra Konserwacji Zabytków PRz
Aboslwentki pierwszej edycji studiów podyplomowych "Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa" w obecności kierowniczki studiów podyplomowych "Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa" - dr inż. arch. Anny Martyki, prof. Uczelni oraz Władz Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury - Pana Dziekana prof. dr. hab. inż. Lecha Lichołaia oraz Pani Prodziekan ds. Kszałcenia dr. inż. Marzeny Kłos, prof. Uczelni.

Z dumą informujemy o uroczystym zakończeniu pierwszej edycji studiów podyplomowych z zakresu Architektury Wnętrz i Wystawiennictwa (AWiW), które zorganizowane zostały na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej. Wydarzenie miało miejsce 19 marca 2024 roku. Ten wyjątkowy dzień stał się kulminacyjnym momentem dla 15 absolwentek, które zdecydowały się na rozwijanie pasji, wiedzy i umiejętności na naszej uczelni. Wyjątkowość tego wydarzenia podkreśliła obecność znakomitych gości: Dziekana Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury – prof. dr. hab. inż. Lecha Lichołaia oraz Pani Prodziekan ds. Kształcenia dla kierunków Budownictwo, Architektura i Transport – dr inż. Marzeny Kłos, prof. PRz.

Opis uroczystości

Uroczystość rozpoczęła dr inż. arch. Anna Martyka, Prof. PRz, kierowniczka studiów, wyrażając wdzięczność Władzom Uczelni za wsparcie projektu, Ewie Jaracz za koordynację oraz uczestniczkom za ich pełne zaangażowanie i stworzenie przyjaznej atmosfery. Podczas ceremonii, w galerii P-OKAZ na 6. piętrze budynku P, wręczono świadectwa ukończenia studiów oraz gadżety Politechniki Rzeszowskiej. Nie zabrakło również podziękowań od absolwentek, które podkreślały wartość zdobytej wiedzy i doświadczenia, jak również możliwość nauki pod okiem doświadczonych specjalistów i praktyków.

2. edycja studiów podyplomowych AWiW

Z ogromną radością ogłaszamy, że w marcu 2024 roku ruszyła druga edycja studiów AWiW, która cieszy się dużym zainteresowaniem, a wpływ na to miały również bardzo dobre rekomendacje aktualnych już absolwentek I edycji.

Wszystkim absolwentkom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju zawodowym.

O studiach Architektura wnętrz i Wystawiennictwa

Celem studiów podyplomowych AWiW jest dostarczenie praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz mieszkalnych, ogrodów przydomowych oraz przestrzeni wystawienniczych. Interdyscyplinarne zajęcia dają możliwość poszerzenia wiedzy na temat projektowania mebli, ergonomii, projektowania uniwersalnego oraz kształtu, barwy i faktury, które łącznie tworzą kompozycję wnętrza architektonicznego, a także kontaktów interpersonalnych i profesjonalnej autoprezentacji.

Uczestnicy studiów podyplomowych AWiW poznają przydatne narzędzia i metody projektowania oraz prezentacji projektu, a także problematykę projektowania wnętrz w warunkach rynkowych. W programie studiów przewidziane są także zajęcia uzupełniające umiejętności wykorzystania specjalistycznego oprogramowania do projektowania, wizualizacji i prezentacji graficznej.

Licznik odwiedzin: 6814Unikalne odsłony z okresu 2022.04.28 - 2024.04.28