Strona: Roczny staż w Centrum B+R Cemex w Szwajcarii dla pracowników i studentów uczelni wyższych. / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-02-05
, red.  Agnieszka Garbacz - CEMEX Polska
Oferta stażu dla studentów i pracowników uczelni wyższych w Centrum B+R Cemex w Szwajcarii.

Centrum B+R Cemex w Szwajcarii prowadzi aktualnie rekrutacje na 3 stanowiska - roczne staże w obszarze:

Staże rozpoczynają się w sierpniu 2024 r.

Pełny opis stanowisk znajduje się w załączniku/plikach do pobrania.

Licznik odwiedzin: 6816Unikalne odsłony z okresu 2022.04.28 - 2024.04.28