Strona: Rekrutacja na studia podyplomowe Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa – II edycja / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-01-30
, red.  mgr Ewa Jaracz

Od 5 lutego rusza rekrutacja na studia podyplomowe Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa /AWiW/ II edycja, zorganizowane przez Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

Architektura Wnętrz i Wystawiennictwa - logo

Dlaczego warto wybrać AWiW?

• Praktyczna wiedza i umiejętności: Nasz program zapewnia solidne podstawy w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, aranżacji ogrodów przydomowych oraz kreowaniu przestrzeni ekspozycyjnych.
  • Doświadczeni wykładowcy: Zajęcia prowadzą utalentowani praktycy - architekci, projektanci wnętrz i architekci krajobrazu.
  • Elastyczność nauki: Studia oferują możliwość nauki stacjonarnej i zdalnej, zjazdy w weekendy - idealne dla osób pracujących!
  • Krótki czas trwania: Kompletny kurs trwa tylko 2 semestry z 5 zjazdami w każdym semestrze.

Liczba miejsc ograniczona, rekrutacja trwa od 5-29 lutego 2024 r.

Więcej na: https://sp.wbisia.prz.edu.pl/architektura-wnetrz-i-wystawiennictwa

Licznik odwiedzin: 6812Unikalne odsłony z okresu 2022.04.29 - 2024.04.29