Strona: Międzynarodowy konkurs studencki pt. "Koncepcja zagospodarowania terenu przy Zamku Ostrogskich-Lubomirskich w Dubnie, Ukraina" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

2024-02-09
Zamek Ostrogskich-Lubomirskich w Dubnie, Ukraina

Katedra Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ogłasza międzynarodowy konkurs studencki „Koncepcja zagospodarowania terenu przy Zamku Ostrogskich-Lubomirskich w Dubnie (Ukraina)”.

Cel konkursu

Celem konkursu jest przygotowanie koncepcji projektowej zagospodarowania dziedzińca Zamku Ostrogskich-Lubomirskich w Dubnie.

Organizatorzy konkursu

• Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (Katedra Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu),
  • Narodowy Uniwersytet Gospodarki Wodnej i Zarządzania Zasobami Naturalnymi w Równym (Wydział Budownictwa i Architektury, Ukraina),
  • Państwowy Rezerwat Historyczno-Kulturalny w Dubnie (Ukraina).

• I miejsce – 1000 euro,
  • II miejsce – 600 euro,
  • III miejsce – 400 euro.

• Termin przyjmowania prac konkursowych: do 30 kwietnia 2024 r.
  • Ogłoszenie wyników: czerwiec 2024 r.

Szczegółowych informacji udzielają:

Licznik odwiedzin: 6818Unikalne odsłony z okresu 2022.04.28 - 2024.04.28