Strona: Krótkoterminowe szkolenie dla studentów WBIŚiA- projekt BIP / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Krótkoterminowe szkolenie dla studentów WBIŚiA- projekt BIP

2024-03-01
, red.  dr Joanna Ruszel - Dział Współpracy Międzynarodowej

Dział Współpracy Międzynarodowej serdecznie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniu odbywającym się w ramach projektu Projekt Blended Intensive Program (BIP) pt. "How to Develop a Scientific/Research Article (Civil Enginering)?”

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest w szczególności dla studentów Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, preferowane z uwagi na treści szkolenia kierunki studiów to: konstrukcje budowlane, geotechnika, hydraulika, drogi komunikacyjne, regionalne i miejskie planowanie oraz zrównoważony rozwój i wpływ na środowisko.

Czas i miejsce przeprowadzenia szkolenia

Czas trwania szkolenia wynosi 5 tygodni, przy czym 7 dni (łącznie z podróżą) odbywa się w University of Madeira, Funchal, Portugalia, pozostałe 4 tygodni to zajęcia online. Planowany termin wyjazdu do Portugalii jest od 27 do 31 maja 2024 r.

Zakwalifikowany uczestnik szkolenia otrzymuje ze środków projektu Erasmus+ diety pobytowe.

Wymagane dokumenty

Podanie wg. wzoru, adresowane do prof. Grzegorza Ostasza - prorektora ds. studenckich, złożone do Działu Współpracy Międzynarodowej, bud. V, pokój 212, musi zawierać:

• zgodę dziekana macierzystego wydziału,
  • poświadczoną przez dziekanat informację o braku niedopuszczalnych regulaminem studiów zaległości oraz średnią ważoną ocen z semestru poprzedzającego rekrutację na BIP,
  • uzasadnienie chęci uczestnictwa w szkoleniu.

Termin składania dokumentów: 10.03.2024 r.

Licznik odwiedzin: 6814Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27