Strona: Konkurs FÖRDERPREIS BETON CENTRAL EUROPE 2024 / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Konkurs FÖRDERPREIS BETON CENTRAL EUROPE 2024

2024-03-22
, red.  Zespół Cemex Polska
Konkurs FÖRDERPREIS BETON CENTRAL EUROPE 2024 - plakat

Cemex ogłosił konkurs FÖRDERPREIS BETON CENTRAL EUROPE 2024.

Cel konkursu

Celem konkursu jest promocja rozwoju produkcji, procesów i zastosowania betonu oraz konstrukcji betonowych. Projekty konkursowe powinny wyznaczać rozwiązania dotyczące ulepszenia cech charakterystycznych dla materiałów budowlanych, ich jakości, efektywności kosztowej, ekologii oraz aspektów technologicznych betonu i konstrukcji betonowych.

Uczestnicy

Organizator do udziału w konkursie zaprasza praktyków i naukowców z firm budowlanych oraz naukowców z uniwersytetów i instytutów zajmujących się badaniami nad materiałami budowlanymi. Projekty konkursowe, których współautorstwo przypisywane jest profesorom uczelni wyższych, zostaną wykluczone z udziału w konkursie.

Zwycięzca konkursu zaprezentuje swój projekt oraz koncepcję jego realizacji podczas wydarzeń naukowych i technicznych organizowanych przez Cemex.

W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne:

• I miejsce 10,000 EURO
  • lI miejsce 3,000 EURO
  • IlI miejsce 2,000 EURO

Wymagane dokumenty

1. PRACA NAUKOWA (NP. PRACA MAGISTERSKA, PRACA DOKTORSKA): Praca nie może być starsza niż dwa lata. Praca musi być opublikowana w profesjonalnych czasopismach naukowych. W ramach konkursu, możliwe jest zgłoszenie pracy zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
  2. ABSTRAKT: Streszczenie pracy powinno być dostarczone w języku angielskim. Maksymalna długość streszczenia to od 10 do 20 stron w formacie A4.
  3. OPIS REALIZACJI TRANSFERU ZAPROPONOWANEGO ROZWIĄZANIA DO PRAKTYCZNEGO WDROŻENIA: Opis w języku angielskim powinien dotyczyć sposobu wdrożenia głównej idei zawartej w pracy, w nawiązaniu do działalności Cemex. W materiale należy zawrzeć opis, w jaki sposób postrzegasz Cemex w branży oraz w otoczeniu społeczno-ekonomicznym oraz jak konkluzje zawarte w artykule mogą zostać wykorzystane w branży.
  4. CURRICULUM VITAE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ PROJEKT

Wszystkie dokumenty należy przesłać w formie cyfrowej za pośrednictwem formularza dostępnego pod linkiem: www.cemex.de/foerderpreisbeton-form

Termin zgłoszeń

Nabór prac trwa do 30 kwietnia 2024 r.

Pytania

Osobą kontaktową w sprawie konkursu jest Agnieszka Garbacz, Menadżerka Public Affairs i Wpływu Społecznego
(tel. 887113 301, e-mail: agnieszka.garbacz@cemex.com).

Licznik odwiedzin: 6814Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27