Strona: Konkurs "Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER 2024" / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Konkurs "Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER 2024"

2024-03-19
, red.  dr inż. Krzysztof Boryczko - Prodziekan ds. Kształcenia WBIŚiA

KONKURS Dyplomowa Sesja Plakatowa POSTER MASTER

To wydarzenie mające na celu prezentację wyników badań uzyskanych przez studentów podczas realizacji prac dyplomowych magisterskich w danym roku akademickim.

Co zrobić, aby wziąć udział w sesji plakatowej?

Plakaty dot. prac dyplomowych magisterskich realizowanych w roku akad. 2023/2024 należy wysłać do 21 czerwca 2024 na adres pm_wbisia@prz.edu.pl - my zajmiemy się wydrukiem.

Kiedy odbędzie się tegoroczna Sesja POSTER MASTER?

Sesja Plakatowa Poster Master już 28.06.2024 o godz. 9:30 w galerii P-OKAZ. W tym dniu najlepsze plakaty zostaną zaprezentowane przez ich Autorów, a komisja przyzna nagrody.

Licznik odwiedzin: 6815Unikalne odsłony z okresu 2022.04.27 - 2024.04.27