Strona: Zmarł mgr inż. Andrzej Pietrzyk / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Zmarł mgr inż. Andrzej Pietrzyk

2017-02-08

Ze smutkiem informujemy, że 6.02 zmarł nasz Kolega i Przyjaciel mgr inż. Andrzej Pietrzyk.
Od 1973 roku pracował w Katedrze Konstrukcji Budowlanych jako starszy wykładowca.

Był wybitnym konstruktorem, projektantem i rzeczoznawcą, ale też doskonałym dydaktykiem, wychowawcą wielu pokoleń inżynierów. Był ceniony i lubiany przez studentów za otwartość, życzliwość i wiedzę.

Pogrzeb odbędzie się w piątek o 12:30 na cmentarzu Pobitno w Rzeszowie.

Pracownicy KKB

Licznik odwiedzin: 6745Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28