Strona: Weź udział w konkursie PRz i wygraj 1000 zł! / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Weź udział w konkursie PRz i wygraj 1000 zł!

2017-02-20

Zachęcamy do wzięcia udziału w  organizowanym przez rektora Politechniki Rzeszowskiej konkursie na projekt koncepcyjny modernizacji Auli A-61 im. Docenta Romana Niedzielskiego oraz korytarza wejściowego do Auli A-61 w budynku A Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza przy ul. Wincentego Pola 2.

Celem konkursu jest wyłonienie koncepcji zwiększającej atrakcyjność i funkcjonalność ww. przestrzeni. Projekt ma przede wszystkim podkreślać ich pierwotny i historyczny charakter oraz uwzględniać postać docenta Niedzielskiego i jego wkład w rozwój uczelni. W koncepcji powinno znaleźć się także miejsce dla innych osób szczególnie zasłużonych dla rozwoju Politechniki Rzeszowskiej oraz Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Konkurs skierowany jest do wszystkich zainteresowanych studentów, pracowników, a także osób pasjonujących się architekturą i chcących wykazać swój potencjał profesjonalistów i debiutantów.

Przewidywana nagroda główna to 1000 zł oraz trzy wyróżnienia, każde po 300 zł. Więcej szczegółów znajdą Państwo w regulaminie konkursu.

Prace należy dostarczyć do 20 marca br. Ogłoszenie wyników konkursu 27 marca br.

KCh, MŚ

Licznik odwiedzin: 6743Unikalne odsłony z okresu 2022.03.29 - 2024.03.29