Strona: Warsztaty BIK - nakladka na programy CAD / Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Warsztaty BIK - nakladka na programy CAD

2017-01-09

mail_info-bik_spotkania_-_edu_rzeszow123.png

W miesiącu grudniu 2016 r. planowane są 3-godzinne warsztaty dla studentów, których celem będzie zapoznanie się z oprogramowaniem komputerowym wspomagającym wykonywanie rysunków technicznych w programach CAD (AutoCAD, ZWCAD, BricsCAD).

Szkolenie przeprowadzone będzie przez pracownika firmy FORCAD Sp. z o.o. z Poznania.

Więcej szczegółów nt. oprogramowania na stronach: www.bikedu.pl, www.bikbik.pl.
Dokładny termin oraz sala w której odbędzie się szkolenie zostaną podane w terminie późniejszym.

Kontakt w sprawie szkolenia: dr inż. Andrzej Wojnar, WBISiA, bud. P, pokój P209.

termin - 26.01.2017 godz 16.00 sala P5

Licznik odwiedzin: 6749Unikalne odsłony z okresu 2022.03.28 - 2024.03.28